Sigma Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi kompleksowego wsparcia technicznego dla zakładów produkcyjnych oraz ekspertami do spraw wdrożeń w branży elektromobilności.

Naszą współpracę z Klientami budujemy w oparciu o szereg wartości, kładąc szczególny nacisk na rozpoznanie Państwa potrzeb oraz proponowanie elastycznych rozwiązań, "skrojonych na miarę" dla naszych Partnerów biznesowych.

Wierzymy, że najważniejszą wartością przedsiębiorstwa Sigma są współpracownicy, których wysokie kompetencje i zaangażowanie pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie osoby zatrudnione w naszej firmie czuły się komfortowo, dlatego naszym absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo prowadzenia prac.

Profesjonalizm

Ekologia

Terminowość

Kompetencje

Usługi

ładowarki do samochodów elektrycznych

Elektromobilność

utrzymanie ruchu

UR i serwis maszyn

zarządzanie projektami

Project management

prace budowlane

Prace budowlane

Elektromobilność

Wyrażając dbałość o środowisko naturalne, zostaliśmy pionierami w sektorze elektromobilności. Dzięki ciągłej chęci rozwoju oraz współpracy z wyselekcjonowanymi dostawcami możemy dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania z obszaru wdrożeń ładowarek do samochodów elektrycznych. W zakresie naszych usług znajdują się:

UR i serwis maszyn

W oparciu o zgrany zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy bardzo szeroki zakres usług wsparcia służb UR w zakładach produkcyjnych. Podczas powierzonych nam zadań dokładamy wszelkich starań, aby stać się dla naszych Klientów synonimem słów terminowość oraz rzetelność. Zapewniamy profesjonalne wykonanie takich prac jak:

Project Management

W naszym zespole posiadamy doświadczonych Project Managerów, których wiedza pozwala na efektywną redukcję i kontrolę ryzyka podczas prowadzonych inwestycji strategicznych dla przedsiębiorstw. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i zasobami, aby poprowadzić Państwa przez cały proces projektowy od przygotowania koncepcji, pomocy przy optymalizacji wybieranych rozwiązań poprzez uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych, aż do rozpoczęcia użytkowania przedmiotu inwestycji. Zapraszamy do konsultacji i współpracy przy:

Prace Budowlane

W ofercie firmy Sigma znajduje się kompleksowa realizacja prac ogólnobudowlanych, które prowadzone są w zgodzie z najwyższymi standardami oraz dbałością o ludzkie bezpieczeństwo. Szczegółowe harmonogramowanie inwestycji pozwala na terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań, przy zachowaniu dużej elastyczności na potrzeby naszych Klientów. Zespół ekspertów może wykonać dla Państwa usługi projektowania, wykonawstwa oraz nadzoru prac z zakresu:

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty?

Kontakt

  • Brzozowa 8a/16, 43-100 Tychy
  • Tel: 785 484 200
  • Tel: 667 065 421
  • Email : biuro@sigmapolska.pl