Sigma logo

Spółka SIGMA Technology & Energy Solutions (dawniej SIGMA POLSKA) to polska firma, w której od wielu lat z pasją i zaangażowaniem rozwijamy nasze kompetencje oferując naszym Partnerom komfortowe warunki współpracy i rozwoju.

Firma świadczy usługi projektowania, generalnego wykonawstwa oraz utrzymania i serwisu stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz instalacji fotowoltaicznych.

Projektanci, inżynierowie z uprawnieniami branżowymi oraz nowoczesne narzędzia IT tj. aplikacja do zarządzania serwisem sukcesywnie wspomagają naszą pracę i pozwalają dostarczyć budować długoterminowe Partnerstwa.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy technicznej oraz międzynarodowych standardów project managementu pozwala nam na współprację z firmami takimi jak: TAURON, Polska Grupa Energetyczna, Enea, Energa, GreenWay.

 

Sprawnie

 

Rzetelnie

 

Terminowo

 

Profesjonalnie

Usługi

ładowarki do samochodów elektrycznych

Elektromobilność

fotowoltaika

Fotowoltaika

elektroenergetyka

Elektroenergetyka

prace budowlane

Prace budowlane

Elektromobilność

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem stacji ładowania, od etapu dobory odpowiednich produktów po montaż, utrzymanie, serwis oraz pozyskanie odpowiednich zgód i pozwoleń administracyjnych włączając przedstawicielstwo w relacji z UDT.

Fotowoltaika

Dzięki strategicznym Partnerom firmy SIGMA ofertujemy kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych w zakresie instalacji prosumenckich, instalacji przemysłowych >50kW oraz wyprowadzenia mocy z farm fotowoltaicznych. Realizowane przez nas projekty wykonywane są w oparciu o najwyższej klasy produkty, przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Oferujemy również pełne wsparcie przy postępowaniach administracyjnych związanych z budową instalacji oraz ubieganiem się o dofinansowanie.

Elektroenergetyka

Realizujemy kompleksowe przyłącza na niskim oraz średnim napięciu niezależnie od rodzaju przyłączanego obiektu, choć najczęściej są nimi: stacje ładowania, instalacje fotowoltaiczne, obiekty administracyjno-biurowe, obiekty przemysłowe.

Dysponujemy również odpowiednimi urządzeniami pozwalającymi nam świadczyć usługi pomiarowe na niskim oraz średnim napięciu z uwzględnieniem narzędzi niezbędnych do pomiarów stacji ładowania.

Prace Budowlane

W ofercie firmy Sigma znajduje się kompleksowa realizacja prac ogólnobudowlanych, które prowadzone są w zgodzie z najwyższymi standardami oraz dbałością o ludzkie bezpieczeństwo. Szczegółowe harmonogramowanie inwestycji pozwala na terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań, przy zachowaniu dużej elastyczności na potrzeby naszych Klientów. Zespół ekspertów może wykonać dla Państwa usługi projektowania, wykonawstwa oraz nadzoru prac z zakresu:

Stacje ładowania

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty?

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy do naszego zespołu osób na wymienione poniżej stanowiska:

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania i wysyłania propozycji na adres biuro@sigmapolska.pl

Kontakt

  • Bednorza 1, 40-384 Katowice
  • Tel: 785 484 200
  • Tel: 667 065 421
  • Email : biuro@sigmapolska.pl